Naprawa maglownic w Krakowie


 

Zajmujemy się kompleksową regeneracją przekładni kierowniczych/Maglownic każdego typu i z każdego samochodu, zarówno hydrauliczne (listwowe oraz ślimakowe) jak i elektryczne.


Oceniamy ogólny stan układu kierowniczego, kluczowo regenerujemy maglownicę, oraz ustawiamy zbieżność. Wszelkie napotykane problemy są automatycznie konsultowane z klientem. Nowością jest regeneracja przekładni z koncernu BMW, gdzie przekładnie dotyka bardzo częsty problem, czyli luz kierownicy, odczuwalne stukanie podczas skręcania, czy manewrowania samochodem.

Naszym atutem jest usługa montażu i demontażu podzespołu, która trwa zaledwie jeden dzień roboczy. Klient dostarczając nam swój samochód otrzymuje 24-miesięczną gwarancję. W przypadku regeneracji maglownicy bez montażu w naszym serwisie oferujemy 12 miesięcy gwarancji.  

Prowadzimy  wysyłkę wymienną, wysyłając do klienta gotową przekładnię pobieramy kaucję w wysokości 200-400 zł (zależne od rodzaju maglownicy), która zabezpiecza nas jako firmę przed odesłaniem maglownicy klienta. Czas zwrotu takiej maglownicy to 5 dni roboczych od daty dostarczenia. Po kompleksowym sprawdzeniu odsyłamy kaucję na podany przez klienta numer rachunku.

Mamy bardzo duży kompleks przekładni na wymianę, w takim przypadku klient zostawia nam swoją wadliwą maglownicę, w zamian otrzymuje w pełni sprawną gotową do zamontowania.

Nasz klient może również wysłać nam swoją maglownicę do regeneracji, która trwa zaledwie jeden dzień roboczy, automatycznie na taką usługę otrzymuje 12 – miesięczną gwarancję. 

Nasz warsztat znajduje się w Krakowie przy ulicy Centralnej 71. Warsztat działa  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.


1.Maglownica, Przekładnia VW Golf 4, Skoda Octavia, Bora, Audi A3, TT.550 zł
2.Maglownica, Przekładnia Audi A4 B6, Audi A4 B7700 zł
3.Maglownica, Przekładnia VW Transporter T4, Transporter T5700 zł

Nasz warsztat znajduje się w Krakowie przy ulicy Centralnej 71. Warsztat działa  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

 

Nasz warsztat znajduje się w Krakowie przy ulicy Centralnej 71. Warsztat działa  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.


 • Jak przebiega proces regeneracji układu kierowniczego ?

  PROCES REGENERACJI:
  1. Weryfikacja maglownicy.
  2. Rozłożenie na części pierwsze.
  3. Szlifowanie/ toczenie listwy zębatej.
  4. Czyszczenie części.
  5. Piaskowanie, malowanie elementów.
  6. Dobór uszczelniaczy oraz ich osadzenie.
  7. Wymiana teflonów, wkładek, łożysk.
  8. Sprawdzanie na urządzeniu diagnostycznym pod ciśnieniem 150 barów.

 • Ile trwa naprawa ?

  Czas realizacji to 1-2 dni robocze.

 • Czy dajemy gwarancje na regenerowane maglownice ?

  Na regenerację przekładni z montażem i demontażem udzielamy 24 miesięcy gwaranacji. Na regeneracje przekładni bez montażu 18 miesięcy gwarancji.