Wodorowanie silnika, Usuwanie nagaru Kraków


 

Silnik to serce każdego samochodu, nie da się ukryć, że jest on głównym zespołem pojazdu, dlatego słysząc „awaria ” pierwsze co przychodzi nam do głowy to dłuższa niedyspozycja a co za tym idzie- koszty. My wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego w CubeCar dysponujemy usługą – wodorownie silnika !


Jest to metoda czyszczenia silnika bardzo popularna na zachodzie, która coraz bardziej budzi zainteresowanie Polskich kierowców .
Polega na bezinwazyjnym, bezpiecznym i totalnie ekologicznym WYPALANIU NAGARU silnika każdego samochodu bez konieczności rozbierania go!

Przyczyny powstawanie nagaru mogą być różne, najczęściej jest to efekt spalania oleju silnikowego oraz paliwa. Ogromna ilość związków chemicznych  wpływa  na poszczególne elementy silnika. 

Co powoduje nagar ?

 • UTRATĘ MOCY
 • NIERÓWNĄ PRACĘ SILNIKA
 • DŁAWIENIE SIĘ
 • „TURBODZIURĘ”
 • DYMIENIE
 • ZUŻYCIE SILNIKA 

Mieszanka wodoru i tlenu ma za zadanie sprawić, by temperatura w komorze spalania wzrosła w porównaniu ze zwykłą pracą silnika. Efektem jest rozpuszczenie nagaru między innymi na zaworach, pierścieniach tłokowych, zaworze recyrkulacji spalin czy turbosprężarce.

Wodorowanie niesie za sobą następujące korzyści : 
– ODZYSKANIE MOCY
– WYRÓWNANIE PRACY SILNIKA
– MNIEJSZE ZUŻYCIE PALIWA DO 15%
– ZMNIEJSZA EMISJĘ SPALIN NAWET DO 80%
…. a co najważniejsze! …
– WYDŁUŻA ŻYCIE SILNIKA !

Pierwsza pyroliza jest zalecana po przekroczeniu 50 tys. km. Kolejne co roku, w szczególności w samochodach, które poruszają się po mieście. 

Wodorowanie obejmuje każdy silnik, zarówno diesel jak i benzynę. Oferta dobierana jest konkretnie do pojemności Twojego silnika. 

Czas trwania to zaledwie 1-1,5h, więc kiedy zafundujesz swojemu  samochodowi  SPA to  spokojnie wypijesz kawę.

Cennik


1.Zależnie od pojemności silnikaod 250 zł

 

Najczęściej zadawane pytania


 • Ile trwa wodorowanie silnika ?

  Wodorowanie silnika trwa  1-1,5h

 • Czy może to zaszkodzić silnikowi ?

  Jest to proces całkowicie bezpieczny dla silnika Twojego samochodu.